Hat shaping
Maak altijd een vrijblijvende afspraak met hoedenspecialist Dominique van Buuren om je hoed te Laten shapen. Dit kan via e-mail: info@euro-horse.nl of telefonisch via 0651702061. Zonder afspraak langskomen in de winkel kan leiden tot een teleurstelling als Dominique op dat moment niet aanwezig is.
Levering 2-3 Werkdagen
Omschrijving
Wilt u uw hoed helemaal op maat gemaakt hebben en schoon, geshaped in de gewenste vorm?
Dominique van Buuren is sinds 2017 elk jaar een dag in de leer bij Greeley Hat Works in Colorado of Lyon.
Een goed passende western hoed begint bij de basis: de vorm van je hoofd. En die is bij iedereen anders. Daarom werk ik met een conformateur. Dit is een traditioneel meetinstrument dat exact de contouren van jouw hoofd vastlegt. Geen giswerk, maar pure precisie.
Met deze meting kan ik de hoed aanpassen zodat hij niet alleen comfortabel zit, maar ook perfect in balans blijft tijdens het rijden. Zeker in de western sport is dat essentieel – je hoed moet blijven zitten, ongeacht wat je paard doet.
Vervolgens gebruik ik de formillon. Dit gereedschap vertaalt de meting van de conformateur naar de hoed zelf. Hiermee pas ik de binnenvorm van de hoed exact aan naar jouw hoofdvorm. Dit is vakwerk dat je niet in massaproductie ziet – dit is ambacht.
Maar daar stopt het niet.
Daarna ga ik de hoed shapen. De brim en de crown worden met stoom gevormd naar de stijl die jij wilt – of dat nu een klassieke ranch look is, een scherpe showstijl, of iets daartussenin. Alles wordt met de hand gedaan, met oog voor detail en functionaliteit.
Het resultaat?
Een western hoed die:
- Perfect past
- Comfortabel zit
- In balans blijft tijdens het rijden
- En er precies zo uitziet zoals jij het wilt
Dit is geen standaard hoed. Dit is jouw hoed.
Wil je zelf een custom western hoed laten maken of laten aanpassen? U kunt op afspraak ook langskomen in onze winkel in Moordrecht – dan zorgen we samen voor de perfecte fit.
U kunt uw hoed langsbrengen op een van de shows waar wij staan met de stand. Bent u benieuwd waar wij staan? Neem een kijkje onder het kopje Agenda.
Ook is het mogelijk om uw hoed op te sturen of mee te geven in een hoedenkoffer.
Neem hiervoor even contact op via info@euro-horse.nl of direct met Dominique op 06-51702061.
Hatisfaction garanteed met onze Conformateur and Formillion!


Gelijkaardige producten
Hou me op de hoogte
Laat je e-mailadres achter. We geven je een seintje zodra dit product weer op voorraad is.
- Product: Hat shaping
- Maat:
**NOT FOUND** key: product.orderListCreateTitle
**NOT FOUND** key: product.orderListEmptyPrompt
