Alpaca Roper Cinch
Deze western cinch van 100% alpaca is zacht als cashmere maar supersterk. Ademend, vochtregulerend en schokabsorberend. Past zich aan beweging aan en verdeelt druk. Met RVS hardware. Wordt met gebruik nog comfortabeler.
Levering 2-3 Werkdagen
Omschrijving
Western singel van 100% alpacavezels – ultiem comfort en prestaties
Deze western singel, vervaardigd uit 100% alpacavezels, voelt zachter aan dan kasjmier en is tegelijkertijd uitzonderlijk sterk en duurzaam. De natuurlijke elasticiteit van alpaca beweegt moeiteloos mee met je paard en zorgt voor optimaal comfort tijdens het rijden.
De singel is voorzien van roestvrijstalen ringen en een rolgesp, wat het aansingelen eenvoudig maakt.
Dankzij de unieke eigenschappen is deze singel drukverdelend, schokabsorberend, ademend en vochtregulerend. Singels van mohair of alpaca bieden de beste ventilatie van alle materialen, terwijl ze tegelijkertijd ongekend sterk zijn – ideaal voor het comfort van je paard én jouw veiligheid.
Na verloop van tijd vormt zich een lichte laag van de eigen haren van het paard in de singel, wat zorgt voor extra zachtheid en comfort.
De vezels zijn vooraf opgerekt, maar de singel zal door gebruik nog licht in lengte toenemen.
Voor deze mohair- en alpacasingels worden uitsluitend echte, natuurlijke vezels gebruikt, waardoor kleur en uitstraling subtiel kunnen variëren.
Gelijkaardige producten
Hou me op de hoogte
Laat je e-mailadres achter. We geven je een seintje zodra dit product weer op voorraad is.
- Product: Alpaca Roper Cinch
- Maat:
**NOT FOUND** key: product.orderListCreateTitle
**NOT FOUND** key: product.orderListEmptyPrompt
